Hotell i Cap Cana, Punta Cana
Filtreringsresultat
533 resultat hittades
-
Sortera efter
Popularitet : (högst först)
-
Cap Cana
Från 177 US$Carretera Cap Cana Condominio Golden Bear 5 20, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Los Establos och Juanillo-stranden ligger inom 3,4 km och 2,3 km från lägenheten. Gäster i Punta Cana…
Mer...
pris för 1 nattBoka Nu -
Oceanview Luxury Villa Crystal - With Beach Club Access
Villa Las Palmas 87, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Punta Espada Golfbana ligger inom 12 minuters gångavstånd från villan med 5 badrum, och Hoyo Azul ligger…
Mer...
Boka Nu -
Dreamy 4Br Villa In Cap Cana'S Marina
Från 1242 US$Villa Marina 4, Cap Cana, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Punta Cana flygplats ligger inom 20 minuters bilresa och freshwater lagoons finns cirka 25 minuters promenad…
Mer...
pris för 1 nattBoka Nu -
Luxury Condo At Canamar Residences, Cap Cana C-302
Från 153 US$Canamar, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Lägenheten ligger inom 15 minuters promenad från UNIBE Recinto Cap Cana. Det finns egen stranden meter…
Mer...
pris för 1 nattBoka Nu -
Exclusive Paradise And Personalized Service
Calle La Marina, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Den strandnära villan ligger i distriktet Cap Cana, där gästerna kan beundra La Cana som finns mindre…
Mer...
Boka Nu -
Villa Marina 11
Cap Cana, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Mer...
Boka Nu -
Punta Palmera Beach Front 3B Apartment Cap Cana
Från 549 US$Marina Sur Cap Cana, C, Residencia, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Denna strandnära lägenhet ligger i närheten av Marina Cap Cana. Gästerna kan besöka freshwater lagoons…
Mer...
pris för 1 nattBoka Nu -
Villa Size Pent-House At Cap Cana
Från 2235 US$Fundadores Marina, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Juanillo-stranden ligger 10 minuters bilresa bort, medan Ekoparken Indigenous Eyes ligger bara 15 minuters…
Mer...
pris för 1 nattBoka Nu -
Villa Marina 11
Från 1600 US$Cap Cana, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Stället är beläget 15 minuters bilresa från freshwater lagoons och 10 minuters bilfärd från Hoyo…
Mer...
pris för 1 nattBoka Nu -
Modern 2Br Retreat With Pool In Capcana
Pool Tropic Las Iguanas, 12, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Den här lägenheten med 3 sovrum är belägen i distriktet Cap Cana. Scape Park Beach Club Cap Cana kan…
Mer...
Boka Nu -
Ileverde 33 - Open Space Bungalow
Green Village 1133, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Juanillo-stranden kan nås med bil på 15 minuter. Ileverde 33 - Open Space Bungalow ligger i distriktet…
Mer...
Boka Nu -
Cap Cana Lujoso Bungalow Gv441-3 Con Piscina Privada!
Från 220 US$Cap Cana Gv441-3, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Villan är belägen 21 km från Manati-parken Bavaro och 4 km från Playa Juanillo. Stället är omgivet av…
Mer...
pris för 1 nattBoka Nu -
Stylish Luxury Condo In Cap Cana
Boulevard Fishing Lodge, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Ekoparken Indigenous Eyes ligger 11 minuters promenad från lägenheten Stylish Luxury Condo In Cap Cana…
Mer...
Boka Nu -
Cabo Engano Villa Sleeps 8 With Pool Air Con And Wifi
Från 3608 US$Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Stället är beläget i Punta Cana, ca 4.2 km från Scape Park och 3.8 km från Hoyo Azul. Boendet placeras…
Mer...
pris för 1 nattBoka Nu -
Villa Lirio By Greenvillage Collection
Cap Cana, Green Village Villa 1091, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Den här villan ligger i distriktet Cap Cana och 6 km från Marina Cap Cana. Denna villa ligger cirka 10…
Mer...
Boka Nu -
Estrella De Mar
Från 129 US$Punta Cana, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Det här boendet är beläget 2.2 km från Las Canas Market Place. Cap Cana finns 4.2 km bort. Estrella De…
Mer...
pris för 1 nattBoka Nu -
3BR Villa at Green Village AC1
Från 494 US$Green Village, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Villan är belägen 3,4 km från Playa Juanillo, och 2,7 km från Hoyo Azul. 3BR Villa at Green Village AC1…
Mer...
pris för 1 nattBoka Nu -
Beautiful Beachfront Penthouse At Cap Cana
Från 2706 US$Fjxc+X8V, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Populära attraktioner i området inkluderar Ekoparken Indigenous Eyes, ungefär 3 km bort. Gästerna kommer…
Mer...
pris för 1 nattBoka Nu -
Cap Cana Villa For Rent - Modern, Fresh, And Fully-Equipped Oceanfront Villa
Från 5035 US$Las Palmas 77, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Punta Cana flygplats ligger inom 21 minuters bilresa och Playa Juanillo finns ungefär 10 minuters bilfärd…
Mer...
pris för 1 nattBoka Nu -
Bungalow En Exclusivo Condominio
Från 241 US$Cap Cana, Punta Cana, Dominikanska republiken (Gå till kartan)
Punta Cana flygplats ligger inom 19 minuters bilresa och Playa Juanillo finns cirka 10 minuter bort med…
Mer...
pris för 1 nattBoka Nu